घोराहीमा यामाहाको हाईब्रिड स्कुटर लन्च

घोराही, २२ जेठ । दाङको घोराहीमा यामाहाको हाईब्रिड स्कुटर लन्च भएको छ ।

यामाहा नेपालका घोराहीको लागी आधिकारिक विक्रेता श्रेष्ठ अटोमोबाइलका प्रोप्राइटर राजेन्द्र श्रेष्टको अध्यक्षता तथा घोराही १५ का वडा अध्यक्ष रमेशकुमार पाण्डे, जिल्ला ट्राफिक प्रहरी कार्यालय दाङका प्रमुख किरणप्रकाश मल्ल, नेपाल पत्रकार महासंघ दाङ शाखाका निवर्तमान अध्यक्ष सबिन प्रियासनको उपस्थितिमा एक औपचारिक कार्यक्रम गरेर यामाहा नेपालको बहुप्रतिक्षित रे जेडआर १२५ हाईब्रिड स्मार्ट मोटर जेनेरेटरसहितको नेपालको पहिलो हाइब्रिड स्कूटर सार्वजनिक गरिएको हो । विभिन्न आवश्यकता र सवारहरुको प्राथमिकता पूरा गर्नका लागि रे जेडआर १२५ हाइब्रिड स्टाण्डर्ड, डिलक्स र प्रिमियम/ प्रिमियम प्लस चार ट्रिमहरुमा उपलब्ध छ ।

सकुटर लन्च कार्यक्रम पछि कार्यक्रममा सहभागी टोलीले स्कुटर मार्फत् बाजर परिक्रमा गरेका थिए । स्वरुमबाट न्युरोड हुँदै दामोदर चोक, तुलसीपुर चोकसम्मको परिक्रमा गरेको थियो ।

रे जेडआर १२५ हाइब्रिडको केन्द्रमा शक्तिशाली एयर कूल्ड, फ्युल इन्जेक्टेड (Fi) १२५ सीसी ब्लू कोर इन्जिन भएको जानकारी घोराही सोरुमका म्यानेजर लक्की सल्मानीले जानकारी दिनुभएको छ । । रे जेडआर १२५ शृङ्खलाको हाइब्रिड भेरियन्टहरूले स्मार्ट मोटर जेनेरेटरलाई गतिरोधको समयमा शक्ति सहायता प्रदान गर्दछन् । साइलेन्ट स्टार्टरको रूपमा पनि चिनिने यो उन्नत प्रणाली शहरको सवारी अवस्थाहरूमा जिप्पियर प्रदर्शन र इन्धन दक्षतालाई मद्दत गर्न इलेक्ट्रिक मोटरको रूपमा दोब्बर हुन्छ । इलेक्ट्रिक पावर सपोर्टको सिमलेस एकीकरणले इन्धनको बचत मात्र गर्दैन, समग्र सवारी अनुभवलाई पनि बढाउँछ ।

स्वरुमका अस्मिन बुढा मगरका अनुसार रे जेडआर १२५ हाइब्रिड एक पुनः डिजाइन गरिएको, पूर्ण रूपमा डिजिटल इन्स्ट्रुमेन्ट क्लस्टर र मानकको रूपमा एलईडी हेडल्याम्पले सुसज्जित छ, जसले सवारी चालकहरूको लागि अधिकतम भिजिबलिटी र सुविधा सुनिश्चित गर्दछ । १४५ एमएमको ग्राउन्ड क्लियरेन्सको साथ मात्र ९९ किलोग्राममा उल्लेखनीय रूपमा हल्का यसमा युनिफाइड ब्रेकिङ सिस्टम (यूबीएस), साइड स्ट्यान्ड इन्जिन कट अफ फङ्सन, र २१ लिटर अन्डर-सीट भण्डारण जस्ता सुविधाहरू छन् । स्टप एण्ड स्टार्ट प्रणालीले छोटो बिसौनीमा इन्जिनलाई स्वतः स्विच अफ गरी मूल्यवान ऊर्जा बचत गरेर इन्धन दक्षतालाई अझ बढाउँछ ।

यामाहा नेपालका घोराही को लागी आधिकारिक बिक्रेता श्रेष्ठ अटोमोबाइलस का प्रोप्राइटर राजेन्द्र श्रेष्ट ले जेडआर १२५ हाइब्रिड सिरिजको बारेमा उत्साह व्यक्त गर्दै भन्नु भयो, “नेपालको पहिलो हाइब्रिड स्कुटर रे जेडआर हाइब्रिड लन्च गर्न पाउँदा यामाहा नेपाल गौरवान्दित छ । यसले शक्ति, शैली र सुरक्षाको संयोजन गर्दछ जसले गर्दा हाम्रा मूल्यवान ग्राहकहरूलाई अत्याधुनिक उत्पादनहरू उपलब्ध गराउने हाम्रो प्रतिबद्धतालाई अझ फराकिलो बनाउँछ।”

रे जेडआर १२५ हाइब्रिडको बेसिक मोडेल स्ट्यान्डर्ड रियर ड्रमको मूल्य रू २,७९,९०० बाट सुरु हुन्छ । यामाहा नेपालले हाइब्रिड टेक्नोलोजीको सिमलेस एकीकरणको साथ पावर, सुरक्षा र शैलीका बीचमा पूर्ण सन्तुलन खोज्ने सवारहरूलाई किफायती विकल्प प्रदान गर्ने लक्ष्य राखेको छ, स्कूटरिङको भविष्य अनुभव गर्न । कार्यक्रमको सहजिकरण म्यानेजर लक्की सल्मानीले गर्नुभएको थियो ।

[reactionpoll]
प्रतिक्रिया 0

प्रतिकृया दिनुहोस्

Your email address will not be published. Required fields are marked *