पूर्वमन्त्री शर्मा खेतमा धान काट्न थाले पछि किसानहरू दंग

चेतना अनलाइन

घाेराही, १७ कार्तिक । प्रतिनिधिसभा दाङ निर्वाचन क्षेत्रनम्बर २ का गठबन्धनका साझा उम्मेदवार रेखा शर्माले खेतबारीमा पुगेर किसानहरुसँग मत माग्नुभएको छ ।

उहाँले किसानहरूसँग केही समय मत समेत माग्नुभएकाे छ । घाेराही उपमहानगरपालिका वडा नं ९ तेघरामा किसानकै खेतबारीमा पुगेर मत माग्नुभएकाे हाे । ‘निर्वाचन प्रचारकाे क्रममा धेरै किसानहरू खेतमा धान काट्न व्यस्त हुनुहुन्छ,’ शर्माले भन्नुभयाे, ‘उहाँहरूलाई काममा डिष्ट्रब नगरेरै आफ्नाे कुराहरू राख्न खेतमै आएकी हुँ ।’

मत माग्दै गर्दा शर्माले केही बेर धान समेत काट्नुभएकाे थियाे । आफू किसान परिवारमा जन्मिएकाले सहजै श्रम गर्न सक्ने उहाँले बताउनुभयाे । ‘किसानकाे समस्या मलाई राम्राेसँग थाहा छ,’ शर्माले भन्नुभयाे, ‘मुलुककाे अर्थतन्त्र सुधारका लागि कृषि क्षेत्रकाे व्यवसायिकरण गर्न जरूरी छ ।’

किसानहरूसँग छलफलका क्रममा पूर्वमन्त्री शर्माले किसानलाई कृषि उपज तथा बीउबिजनमा अनुदानका कार्यक्रम ल्याइने बताउनुभयाे ।

पूर्व मन्त्री खेतमै गएर धान काटेपछि किसानहरू दंग भएका छन् । ‘रेखा शर्मा निकै सरल स्वभावकी हुनुहुँदाे रहेछ, हाम्रो देशका लागि यस्तै नेता चाहिएको हाे,’ स्थानीय बसन्ता वलीले भन्नुभयाे, ‘रेखा शर्मा जस्तै सरल र इमान्दार नेतालाई देशकाे नेतृत्वमा पुर्याउनुपर्छ ।’

अर्का स्थानीय जयन्ता बस्नेतले आफूलाई नेता भने पछि सुकिलामुकिला हुन्छन् भन्ने आफ्नाे साेँच रेखा शर्माले परिवर्तन गरिदिएकाे बताउनुभयाे । ‘हामीलाई जमिन्दार र घमण्डी नेता हाेइन, रेखा शर्मा जस्तै सरल नेता आवश्यक छ,’ उहाँले भन्नुभयाे, ‘हाम्रो गाउँठाउँमा सबेैले रेखा शर्मालाई विजयी गराउने भन्छन् ।’

 

[reactionpoll]
प्रतिक्रिया 0

प्रतिकृया दिनुहोस्

Your email address will not be published. Required fields are marked *