घाेराहीमा खनालकाे नेतृत्वमा एमाले कार्यकर्ता माओवादीमा प्रवेश

चेतना अनलाइन

घाेराही, ५ कार्तिक । दाङकाे घाेराहीमा एमाले कार्यकर्ता शालिकराम खनाल सहित तीन जना नेकपा माओवादी केन्द्रमा प्रवेश गर्नुभएको छ ।

खनाल सहित वसन्त अधिकारी, वसन्त अधिकारी र हुमाकान्त अधिकारी एमाले परित्याग गरि माओवादी केन्द्रमा प्रवेश गर्नुभएको हाे । उहाँहरूलाई माओवादी केन्द्रका उपाध्यक्ष एवम् पूर्वसभामुख कृष्णबहादुर महराले टीका र खादा लगाएर स्वागत गर्नुभएको थियाे ।

कार्यकर्ममा बाेल्दै महराले मुलुकमा संविधानकाे रक्षा गर्ने र उपलब्धिहरूलाई मास्ने शक्तिहरू बीच धुब्रीकरण शुरू भएकाे बताउनुभयाे । उहाँले माओवादी, काङ्ग्रेस सहितकाे नेतृत्वमा परिवर्तनका पक्षधर शक्तिहरूकाे र एमाले, कमल थापा, राजेन्द्र लिङ्देलहरूकाे नेतृत्वमा परिवर्तन बिराेधिहरूकाे शक्तिहरूकाे गठबन्धन रहेकाे स्पष्ट पार्नुभयाे ।
महराले आगामी निर्वाचन पछि परिवर्तन बिराेधी शक्तिहरू समाप्त हुने दावी गर्नुभयाे ।

कार्यकर्ममा बाेल्दै माओवादी केन्द्रका स्थानीय समिति सदस्य एवम् गठबन्धनकाे तर्फबाट दाङ निर्वाचन क्षेत्र नं २ का उम्मेदवार रेखा शर्माले याे निर्वाचन सामान्य आवधिक निर्वाचन नभएर गणतन्त्रकाे पक्षधर र गणतन्त्र बिराेधिहरूबीचकाे लडाइ भएकाे बताउनुभयाे । उहाँले दाङकाे समृद्धिका लागि आफ्नाे उम्मेदवारी रहेकाे स्पष्ट पार्नुभयाे ।

कार्यकर्ममा राष्ट्रिय जनमाेर्चाका घाेराही नगर अध्यक्ष हरि खरेलले मन्तव्य व्यक्त गर्नुभएको थियाे ।

विष्णु खनालकाे अध्यक्षतामा सम्पन्न कार्यक्रमकाे सञ्चाला माओवादी केन्द्रका युवा नेता जंग राेकाले गर्नुभएको थियाे ।

[reactionpoll]
प्रतिक्रिया 0

प्रतिकृया दिनुहोस्

Your email address will not be published. Required fields are marked *