मोडलिङ क्षेत्र मेरो प्यासन हो : सविना

चेतना अनलाइन
घोराही । कपिल्वस्तु खैरेनी निवासी चर्चित मोडल सविना खनाल यतिबेला चर्चाको शिखरमा हुनुहुन्छ । मोडलिङ क्षेत्रमा लागेको छोटो समयमा नै म्यूजीक भिडियोमा काम गर्नुका साथै महोत्सबहरुमा भ्याई नभ्याई भएपछि उहाँ चर्चाको शिखरमा आउनु भएको हो । सविनाले यति छोटो समयमा नै यो क्षेत्रमा प्रगति गर्नुको पछाडि उहाँको कडा परिश्रम, मेहनत अनि यस क्षेत्रमा केही गर्छु भन्ने चाहनाले काम गरेको छ ।

सविना नृत्य, अभिनयमा पनि पोक्त हुनुहुन्छ । उहाँ हेर्दा पनि अति नै राम्री हुनुहुन्छ । जिउडाल, मुहार अनि उचाईले पनि उहाँलाई मोडल बन्नका लागि साथ दिएको छ । २० वर्षिया सविना यतिबेला काठमाडौलाई कर्मथलो बनाएर अगाडी बढ्नुभएको छ । व्याचलरमा अध्ययन गर्ने सविनाले अहिलेसम्म पढाईमा आफ्नो ध्यान केन्द्रीत गरेको भएपनि अब मोडलिङ क्षेत्रमा अलि बढि सक्रिय रहने उहाँको सोँच छ ।

नेत्रप्रसाद खनाल र भगवता खनालकी जेठी छोरीकारुपमा जन्मिएकी सविनाले यतिबेला घरको समेत अभिभारा बोकि रहनु भएको छ ।  घरपरिवारकै साथसहयोगले यहाँसम्म आएको बताउने सविनाले मोडलिङ क्षेत्रमा लागेर सही काम गरेको जानकारी दिनुभयो ।

‘मलाई घरपरिवारको पूर्णरुपमा साथ छ, त्यसैले यहाँसम्म आई पुगेकी छु’, सविनाले थप्नुभयो, ‘मोडलिङ क्षेत्र मेरो प्यासन हो । यसमा केही गरेर देखाउँछु ।’


विभिन्न म्यूजीक भिडियो अनि फिलिममा समेत अफर आएको बताउने सविनाले राम्रो म्यूजीक भिडियो वा फिलिम आएमा काम गर्ने योजना बनाउनुभएको छ । पछिल्लो समयमा महोत्बमा गएर भ्याई नभ्याई भएको बताउने सविनाले आउँदो महिनामा चर्चित गायकगायीकाको म्यूजीक भिडियो गर्ने तयारी गर्नु भएको छ । ‘म अब छिटै नयाँ प्रोजेक्टमा काम गर्दैछु’, सविनाले भन्नुभयो ।


आफ्नो करियरलाई पहिलो प्राथमिकता दिइरहनुभएकी सविनाले मोडलिङ क्षेत्रमा लाग्दाको अनुभव सुनाउँदै भन्नुभयो, ‘यो क्षेत्र राम्रोका लागि राम्रो छ, नराम्रोको लागि नराम्रो होला, तर मलाई अहिलेसम्म राम्रै भएको छ ।’ प्रीति फन्टमा टाइप गर्नुहोस वा प्रीति फन्टमा भएका अक्षरहरु यहाँ पेस्ट गर्नुहोस् ।

भर्खरै प्रकाशित

रसायनिक मल कारखाना खोल्न नेपालमै सम्भव छ

३० असोज, काठमाडौं । नेपालमा रसायनिक मल कारखाना स्थापना सम्बन्धमा अध्ययन गर्न बनेको कार्यदलले नेपालमै रसायनिक मल कारखाना खोल्न सम्भव भएको निश्कर्ष निकालेको छ ।…

सिभिल इञ्जिनियरिङको पहिलो बर्षमा रझेनाका विद्यार्थीले गरे नेपाल टप

दाङको माध्यमामिक विद्यालय रझेना घोराहीको प्राबिधिक शिक्षालयमा अध्ययनरत कमल केसीले डिप्लोमा इन सिभिल इञ्जिनियरिङ कार्यक्रमको प्रथम वर्ष दोस्रो खण्डको परीक्षामा नेपाल टप गर्नुभएको छ ।…

चलचित्रकर्मी पीडित छायांकनस्थल अध्ययन समितिमा नियुक्त

चेतना अनलाइन , काठमाडौं । नेपाल पत्रकार महासंघ दाङका पूर्व अध्यक्ष एवं चलचित्र निर्देशक केएल पीडितलाई चलचित्र विकास बोर्डले लुम्बिनी प्रदेशमा चलचित्र छायांकनस्थल निर्माणको संभाव्यता…

दाङमा जिल्ला प्रशासनसहितका सरकारी कार्यालय बन्द

२६ असोज, दाङ । कोरोना भाइरस संक्रमणका कारण दाङमा जिल्ला जिल्ला प्रशासनसहितका चार सरकारी कार्यालयहरु बन्द गरिएको छ । जिल्ला प्रशासन कार्यालय र जिल्ला अदालत…

यसरी बसाल्न सकिन्छ देउखुरीमा व्यवस्थित शहर

पाण्डव शर्मा प्रदेश सभाबाट दुई तिहाई मतले दाङ र अर्घाखाँचीमा पर्ने राप्ती उपत्यकामा प्रदेशको स्थायी राजधानी घोषणा भएसँगै नयाँ बहस शुरु भएको छ । कतिपयले…